Apie įmonę

Apie įmonę

Muralo dažų gamybos įmonė buvo įkurta 1894 m. JAV Staten saloje Niujorke. Iki XX a. trečiojo dešimtmečio tai buvo pati didžiausia Pasaulyje įmonė, gaminusi dažus vandens pagrindu, turėjusi gamyklas Staten saloje, Los Andžele, Čikagoje, Australijoje ir Pietų Afrikoje.
Edward Norton, kurio šeima šiuo metu valdo Muralo kompaniją, pradėjo dirbti joje1908 m. Vėliau įkuręs firmą Norton&Son, jis pradėjo sėkmingą savo dažų ir dažymo priemonių gamybos verslą, kuris sėkmingai klesti iki šių dienų. Plėsdami savo veiklą, Norton&Son įsigijo keletą dangų ir dažų aplikatorių gamybos įmonių, tarp kurių buvo Graham Paint and Varnish Company (Čikaga). Įsigijus šią įmonę, Muralo kompanija tapo vandens pagrindu gaminamų architektūrinių dangų rinkos lydere. Šios įmonės padalinys Elder&Jenks yra seniausiais, jau per 200 metų JAV nuolat veikiantis, aukščiausios kokybės teptukų ir volelių gamintojas.
Pradėjusi veiklą su 4 darbuotojais, kompanija, kurioje dominuoja ir sėkmingai dera inovacijos ir stiprios šeimyninės tradicijos, dabar vienija per 300 darbuotojų.
Visa Muralo kompanijos produkcija, sertifikuota ir atitinka ES kokybės ir ekologijos VOC standartus. Patentuotų, laiko ir klientų patikrintų, Graham ir Muralo dažų formulių dėka, Muralo dažų gamintojai gali Jums pasiūlyti ne tik įvairiausių rūšių bei atspalvių, bet ir specializuotų, ugniai atsparių bei antirefleksinių dažų. Visai produkcijai suteikiama nuo 5 m. iki 25 m.garantija.
UAB “Linkara”, 2006 m. pirmoji ES, gavusi išskirtines teises atstovauti Muralo bei Elder& Jenks kompanijoms Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje, kviečia bendradarbiauti statybos ir reklamos gamybos įmones, kino ir foto studijų dekoratorius, architektus, dizainerius, dažytojus, restauratorius, medienos ir metalo apdirbėjus. Mes Jums galime pasiūlyti ne tik nepriekaištingos kokybės dažus, gruntus, glaistus, impregnantus, lakus, originalius sprecializuotus produktus, bei dažymo, paruošimo priemones, bet ir profesionalias konsultacijas ir išsamią informacinę medžiagą.

© 2024 Linkara, UAB. Visos teisės saugomos.