Vogue Deep Color Latex Flat Finish 0035

AKRILINIAI LATEKSINIAI MATINIAI DAŽAI M 0035
Muralo Vogue Deep Color – Accent Matte Acrylic Latex Flat Finish M 0035
 

 

Aprašymas
Aukščiausios kokybės vinilakriliniai matiniai, skaisčių ir ryškių spalvų vidaus dažai ypač tinkami teatrų, kino filmų, televizijos reikmėms, vaizdinėms priemonėms, užrašams, dekoracijoms, parodoms. Dažai greitai džiūva (mažiau kaip per 1val.), sudarydami puikią, panašią į velvetą, matinę dangą. Dažai gerai sukimba su bet kokiu paviršiumi be pagalbinių medžiagų, kurių reikia dažant kazeininiais ar proteininiais dažais. Visi Muralo Vogue Deep Color serijos dažai gali būti maišomi tarpusavyje, taip gaunant bet kokią norimą spalvą ar atspalvį. Be to, dažai gali būti naudojami kitų lateksinių dažų spalvinimui.
Muralo Chroma Key Green ir Blue Video Colors dažai yra sukurti pagal state-of-the-art technologiją. Muralo darbuotojai ir TV studijų technikai atliko dažų bandymus ir dažų skaistumo bei RGB sklaidos korekciją, siekiant gauti optimalų UltimateTM Video sistemos veikimo efektą.
Panaudojimo
sritys
Naudojami pastatų viduje ant visų dažytų ir nedažytų paviršių, tokių kaip sienų plokščių, medienos, metalinių, įvairių betoninių, glaistytų paviršių, drobinių tapetų, plastikų, plytų mūro, akmens plokščių, visur, kur reikalinga plati skaisčių ir ryškių spalvų gama.
Paviršiaus
paruošimas

Dažomas paviršius turi būti švarus, nedulkėtas, be teršalų, riebalinių dėmių ar besilupančių senų dažų. Baltų miltelių apnašas, kuris dažnai būna ant betoninių paviršių, turi būti nuvalytas standžiu metaliniu šepečiu. Blizgios vietos lengvai pašiurkštinamos šlifuojant.

Nauji ar nedažyti paviršiai: nauji ar nedažyti tinkuoti, sienų plokščių ar mūriniai paviršiai gruntuojami Muralo Latex Enamel Undercoat M0563. Šviežiai tinkuoti paviršiai, prieš dažant, turi būti kietinami 30 parų. Nedažyti mediniai paviršiai gruntuojami Muralo Alkyd Primer Sealer M0567 gruntu. Rūdijančio metalo paviršiai gruntuojami gruntu Muralo Rust Preventive Primer..

Anksčiau dažyti paviršiai: tvirtiems paviršiams gruntavimas nebūtinas. Labai lygūs ar blizgūs paviršiai, dėl geresnio sukibimo, gruntuojami Muralo Latex Enamel Undercoat M0563 gruntu
Naudojimas
Dažoma teptuku, voleliu ar purškiant
Išvaizda
Matinė
Spalva
Sumaišytos (paruoštos) intensyvios spalvos, įskaitant žalią ir mėlyną ( Green & Blue Chroma Key)
Sluoksnių skaičius
Dažyti kontrastinėmis spalvomis ar grubios faktūros paviršiai dažomi daugiau negu vienu sluoksniu. Sekantį sluoksnį dažyti pilnai išdžiūvus pirmesniam sluoksniui.
Išeiga
37 kv.metrai iš vieno galono( 3.78 l), esant lygiam, neporingam paviršiui.
Džiovinimo trukmė
1-2 valandos, esant 25oC temperatūrai ir 50% santykiniam aplinkos drėgniui.
Skiediklis
Dažoma neskiestais dažais. Esant reikalui (klampumo sumažinimui), galima skiesti vandeniu iki 0.230 l vienam galonui (3,78 l).
Saugos frazės
Saugoti nuo vaikų. Neįkvėpti aerozolių. Vengti patekimo ant odos. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą (po kiekvieno panaudojimo). Neišleisti į kanalizaciją. Nepraryti. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę ar etiketę. Naudoti tik gerai vėdinamose patalpose. Nenaudoti žemesnėje kaip 10oC temperatūroje. Nesušaldyti

© 2022 Linkara, UAB. Visos teisės saugomos.