Alkyd Enamel Undercoater 0567

Muralo ALKIDINIŲ EMALIŲ GRUNTINĖ DANGA M 567
Muralo Alkyd Enamel Undercoater and Primer Sealer M 567


Aprašymas
Universali alkidinė gruntinė danga, skirta nevienodo poringumo (dėl atskirų plotų taisymo ar nusidėvėjimo) paviršiams padengti prieš dažant emaliais pastatų viduje. Danga greitai džiūva, puikiai sukimba su pagrindu, geros jos eksploatacinės savybės. Gruntinė danga vienodai gerai derinasi su aliejinių dažų ar lateksinių emalių viršutine danga. Rekomenduojama dažyti paviršius, galimai užterštus kosmetiniais aliejais, vašku ar virtuviniais (kepimo) riebalais.
Panaudojimo
sritys
Ypač tinka naujų tinkuotų, medinių, mūrinių ir sausų sienų konstrukcijų gruntiniam dažymui pastatų viduje. Taip tinka paviršių padengimui prieš tapetavimą. (Leisti džiūti min. 48val.)
Paviršiaus
paruošimas
Dažomas paviršius turi būti švarus, nedulkėtas, be teršalų, riebalinių dėmių ar besilupančių senų dažų. Virtuvių sienos, durų ar langų rėmai ir apkalas, kurie gali būti užteršti kosmetiniais aliejais, kepimo riebalais, turi būti nuvalyti su koncentruotais valikliais, kruopščiai nuplauti vandeniu ir išdžiovinami prieš dažymą.
Naudojimas
Dažoma teptuku, voleliu ar purškiant
Išvaizda
Matinė danga ( blizgumas 5-10, matuojant 60o)
Spalva
Balta
Sluoksnių skaičius
Vienas sluoksnis pakankamai gerai padengia daugumą paviršių ir gerai sukimba su viršutine danga
Išeiga
37-42 kv.metrai iš vieno galono (3,78 l), esant lygiam paviršiui. Poringesnio paviršiaus padengiamas mažesnis plotas
Džiovinimo trukmė
Normaliomis sąlygomis džiovinimo trukmė 4-8 valandos. Esant didesniam santykiniam aplinkos drėgniui, džiovinimo laikas ilgesnis
Skiediklis
Dažoma neskiestais dažais. Esant reikalui, galima skiesti vaitspiritu: 0,23 l vienam galonui (3,78 l) gruntinių dažų
Saugos frazės
Degi
Saugoti nuo vaikų. Vengti patekimo ant odos. Neįkvėpti garų ir aerozolių. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą (po kiekvieno panaudojimo). Laikyti atokiau nuo uždegimo šaltinių. Neišleisti į kanalizaciją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę ar etiketę. Naudoti tik gerai vėdinamose patalpose. Nenaudoti žemesnėje kaip 5oC temperatūroje. Nesušaldyti
Siekiant išvengti staigaus užsidegimo, nemesti dažų valymo skudurų ar popierių į uždarą šiukšlių konteinerį.

© 2021 Linkara, UAB. Visos teisės saugomos.