Fire Retardant Latex Flat 1500

Muralo UGNIAI ATSPARŪS LATEKSINIAI MATINIAI DAŽAI M 1500
Muralo Fire Retardant Latex Flat Paint M 1500

 
Aprašymas
Išsipučiantys, priešgaisriniai dažai (atsparumo ugniai klasė A), sukurti apsauginiam dekoratyviniam degių ir nedegių paviršių dažymui. Veikiant ugniai ar karščiui, dažų danga išsipučia ir sudaro apsauginę dangą, kuri kliudo ugniai sklisti, izoliuoja paviršių nuo didelio karščio, galinčio sukelti savaiminį konstrukcijos užsidegimą ir suirimą. Taip išlošiamas laikas, reikalingas saugiam pasišalinimui iš gaisro zonos. Muralo Fire Retardant Latex Flat Paint dažai buvo išbandyti ir sertifikuoti Underwriter Laboratories Inc. pagal Statybinių medžiagų atsparumo gaisrui klasifikacijos reikalavimus. Patobulintos sudėties dažai yra aukštos kokybės, gero dengiamumo, puikiai valomi, yra patikimi. Jie gali būti naudojami ant visų rūšių paviršių pastatų viduje. Dažų džiovinimo trukmė – apytikriai 1 valanda. Išdžiūvusi danga yra matinė.
Panaudojimo
sritys
Naudojami visų dažytų ar nedažytų, naujų ir senų paviršių dažymui gyvenamųjų namų koridoriuose, prieškambariuose, holuose, mokyklose, visuomeniniuose pastatuose.
Paviršiaus
paruošimas
Dažomas paviršius turi būti švarus, nedulkėtas, be teršalų, riebalinių dėmių ar besilupančių senų dažų. Baltų miltelių apnašas, kuris dažnai būna ant betoninių paviršių, turi būti nuvalytas standžiu metaliniu šepečiu. Plyšiai ir įtrūkimai turi būti užtaisyti glaistu Spackle®.

Nauji ar nedažyti paviršiai: sienų plokščių, aliuminio, vario, ar mūrinių paviršių gruntuoti nereikia. Nauji mediniai paviršiai gruntuojami Muralo Cedar Solution 2201, siekiant išvengti tanino ir kt. dėmių. Juodieji metalai gruntuojami antikoroziniu gruntu.

Anksčiau dažyti paviršiai: tvirtiems paviršiams gruntavimas nebūtinas. Labai lygius ir blizgius paviršius pašiurkštinti šlifavimo popieriumi.
Naudojimas
Dažoma teptuku, voleliu ar purškiant
Išvaizda
Matinė. Blizgumas:<2, matuojant 60o
Spalva
Balta
Išeiga
Apytikriai 14-23 kv.metrai iš vieno galono (3,78 l), esant lygiam paviršiui. Poringų, nelygių paviršių padengiamas mažesnis plotas
Džiovinimo trukmė
Viena valanda, esant normalioms sąlygoms (24oC temp. ir 50% sant. drėgnis.). ). Esant žemesnei aplinkos temperatūrai ir didesnei drėgmei, džiovinimo trukmė ilgesnė. Sekantį sluoksnį galima dažyti po 2-3 valandų
Skiediklis
Dažoma neskiestais dažais. Esant reikalui galima skiesti vandeniu iki 0,23 l vienam galonui (3,78 l).
Atsparumo ugniai klasifikacija
Liepsnos plitimo greitis Kuro pridėjimas Dūmų kiekis Sluoksnių skaičius Padengtas plotas,
kv. pėda/ galonas
15
0
20
2
200
Saugos frazės
Saugoti nuo vaikų. Neįkvėpti aerozolių. Vengti patekimo ant odos. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą (po kiekvieno panaudojimo). Neišleisti į kanalizaciją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę ar etiketę. Naudoti tik gerai vėdinamose patalpose. Nenaudoti žemesnėje kaip 10oC temperatūroje.

© 2022 Linkara, UAB. Visos teisės saugomos.