Oil Flat Finish 1600

Muralo Lumber Jacket ALIEJINIS IMPREGNANTAS 1600 SERIJA
Muralo Lumber Jacket Oil Based Solid Siding Stain Flat Finish 1600 Line

Aprašymas
Visiems tikslams skirtas impregnantas Muralo Lumber Jacket Oil Based Solid Siding Stain Flat Finish yra pagrindinis tarp išorėje naudojamų medžio beicų. Impregnanto sudėtyje esantis sėmenų aliejus užtikrina spalvos patvarumą, puikų sukibimą su paviršiumi, atsparumą vandens poveikiui, apsaugo medieną nuo deformacijų ir įtrūkimų. Impregnantas patogus naudoti, turi priedų, mažinančių nutekėjimą. Gaminamas natūralių, sumaišytų spalvų ir atspalvių.
Panaudojimo
sritys
Tinka impregnuoti naujus ar tinkamai paruoštus anksčiau beicuotus medinius paviršius. Naudojamas skiedrų, čerpių, medinės apkalos, medienos plaušo plokščių klijuotos faneros beicavimui.
Paviršiaus
paruošimas
Impregnuojamas paviršius turi būti švarus, tvirtas, visiškai sausas, nedulkėtas, be teršalų, riebalinių dėmių, vaško. Kai kurie dailiosios apkalos tipai gali blizgėti kaip poliruoti. Tai priklauso nuo medienos apdirbimo. Jei nauji medienos paviršiai yra labai lygūs ir blizgūs, reikia juos pašiurkštinti šlifavimo popieriumi arba pavalyti cheminemis medžiagomis ir sumažinti blizgumą. Muralo atstovai gali patarti kokia procedūra reikalinga. Impregnantas Muralo Lumber Jacket Oil Based Solid Siding Stain Flat Finish nenaudojamas ant silikoniniais dažais ar beicais padengtų paviršių, kol nepraėję 2 metai. Norint naudoti impregnantą paviršių, esančių pastogėse ar kitose nuo vėjo ir lietaus poveikio apsaugotose vietose, beicavimui, juos reikia nuvalyti elektriniu būdu ar šepečiu su įprastais valikliais, po to praplauti švariu vandeniu.

Pelėsių pašalinimas
Paruošiamas tirpalas: 1 kvorta skysto buitinio baliklio ir 3 kvortos vandens. Tirpalą užtepti ant paviršiaus ir leisti įsigerti 10 min., vėliau kruopščiai nuplauti, leisti paviršiui išdžiūti ir po to beicuoti. Dirbant su tirpalais būtina dėvėti apsauginius akinius, neperšlampančias pirštines, ir apsauginius drabužius. Patekus ant odos, bet koks tirpalas nedelsiant nuplaunamas. Nedėti jokio valiklio ar amoniako į baliklio vandeninį tirpalą.
Naudojimas
Pjautinė, “žalia” mediena turi būti išlaikyta 30 dienų prieš beicavimą. Jei yra pelėsio, naudotis aukščiau pateiktais nurodymais ir pelėsį pašalinti.
Prieš naudojimą impregnantą gerai išmaišyti. Naudojant periodiškai pamaišoma, kad būtų vienoda spalva. Jei yra skirtingų partijų impregnantas, reikia juos sumaišyti tarpusavyje.
Dažoma teptuku, voleliu ar purškiant
Spalva
10 paruoštų skirtingų spalvų ir 3 bazės spalvinimui
Pakuotė
Galonas, 5 galonai
Išeiga
37 kv.metrai iš vieno galono (3,78 l), priklausomai nuo paviršiaus poringumo
Džiovinimo trukmė
Dulkės nelimpa po 6-8 valandų, sekantį sluoksnį dažyti po 24 valandų

© 2023 Linkara, UAB. Visos teisės saugomos.