Acrylic Finish 2300

Muralo Lumber Jacket AKRILINIAI PUSIAU MATINIAI DAŽAI 2300 SERIJA
Muralo Lumber Jacket 100% Acrylic Solid Color Stain Low Sheen Finish 2300 Line


Aprašymas
Muralo Lumber Jacket 100% Acrylic Solid Color Stain Low Sheen Finish 2300 Line akriliniai dažai yra skirti medienos paviršių dažymui išorėje. Dažai ypač patvarūs, visiškai uždengiantys, pagaminti iš grynos akrilinės dervos ir į medienos paviršių įsiskverbiančių aliejų, puikiai apsaugantys natūralią medienos tekstūrą. Dažai, pagaminti iš patentuotos akrilinės dervos, labai geros jų eksploatacinės savybės – spalvos patvarumas, adhezija, atsparumas vandens poveikiui. Dažai apsaugo medieną nuo deformacijų, suskilinėjimo. Tokie dažai dažniausia būna matiniai. O Muralo Lumber Jacket 100% Acrylic Solid ColorStain dažai yra unikali mažai blizgi danga, apsauganti nuo atmosferos poveikio. Sumažintas dažų nutekėjimas dažant
Panaudojimo
sritys
Naudojami naujų ir senų, dažytų ir nedažytų medinių paviršių, tokių kaip dailylenčių, skiedrų, lentelių, tvorų, šiurkščios pjautos medienos, faneros, apkalos, įrėminimų, plokščių dažymui. Dažai gali būti naudojami naujų, senų ir dažytų mūrinių gero būvio paviršių padengimui. Nerekomenduojami stogų dažymui. Stogams dažyti tinka Muralo Lumber Jacket Decking Stain.
Paviršiaus
paruošimas
Dažomas paviršius turi būti švarus, tvirtas, visiškai sausas, nedulkėtas, be teršalų, riebalinių dėmių, vaško. Kai kurių rūšių apkalos paviršius, gamybinio apdorojimo metų gali įgauti kietumą ir blizgumą. Tokį paviršių reikia nušlifuoti šlifavimo popieriumi arba apdoroti chemiškai. Muralo atstovai gali teikti konsultacijas dėl tinkamos procedūros. Muralo Lumber Jacket 100% Acrylic Solid Color Stain dažai naudojami ant mažiausiai 2 metus išlaikytos naujos medienos. Jei mediena dažyta ir nėra aiškus dažų tipas, reikia patikrinti dažų suderinamumą ir sukibimą. Pastogės ir kiti, apsaugoti nuo lietaus ir vėjo plotai, pirmiausia šepečiu ar mechanizuotai nuplaunami vandeniu su valikliais, po to, praplaunami švariu vandeniu.
Įvairūs dėmėti paviršiai: NAUJA MEDIENA turi būti visiškai sausa. Žalia, neišlaikyta mediena prieš dažymą išlaikoma 30 parų. Jei ant paviršiaus yra pelėsio, jis pašalinamas remiantis šios etiketės skyriuje apie pelėsius pateikta instrukcija. Jei dažoma balta ar pasteline spalva, reikia vadovautis aukščiau pateikta instrukcija. Nedėmėtos ir sendintos medienos paviršius turi būti nuvalytas, be teršalų, nuosėdų, kalkių, užtaisyti plyšiai, ertmės ir defektai. Puvinio pažeista, pradėjusi gesti ar suskeldėjusi mediena nuvaloma mechaniškai arba nušlifuojama šlifavimo popieriumi. Ant paruoštų paviršių dengiami Muralo Lumber Jacket 100% Acrylic Solid Color Stain dažų 1-2 sluoksniai.
Beicuoti paviršiai: Reikia mechaniškai ar su vandeniu po spaudimu pašalinti kalkėtą, irstančio beico ar dažų sluoksnį. Plaunant vandeniu po spaudimu, būtina paviršių džiovinti 48 valandas. Ant paruošto paviršiaus dažoma Muralo Lumber Jacket 100% Acrylic Solid Color Stain dažų 1-2 sluoksniai. Ant taip paruoštų paviršių dengiami Muralo Lumber Jacket 100% Acrylic Solid Color Stain dažų 1-2 sluoksniai.
Naudojimas
Prieš naudojimą dažus gerai išmaišyti. Jei naudojamos vienos spalvos kelios pakuotės, reikia visas dažų pakuotes sumaišyti tarpusavyje. Muralo Lumber Jacket 100% Acrylic Solid Color Stain dažais dengiama teptuku, voleliu, purškiant. Reikia naudoti aukštos kokybės teptukus ar volelius. Dažoma teptuku, voleliu ar purškiant
Specialios gruntavimo instrukcijos
Dažniausia gruntavimas nėra būtinas. Tačiau, jei mediena yra nauja ir linkusi į tanino ir kitokių dėmių susidarymą, prieš dažant Muralo Lumber Jacket 100% Acrylic Solid Color Stain dažais paviršius gruntuojamas vienu sluoksniu gruntu Muralo Ultimate X-200Oil Based Primer.
Spalva
10 paruoštų spalvų ir 3 bazės spalvinimui
Išeiga
37 kv. metrai iš vieno galono (3,78 l). Labai poringų paviršių padengiamas mažesnis plotas
Džiovinimo trukmė
Išdžiūva apytikriai per 1 valandą normaliomis sąlygomis (24oC temp. ir 50% sant.aplinkos drėgniui).Esant didesniam drėgniui ir žemesnei temperatūrai, džiovinimo laika ilgesnis.
Savybės ir privalumai
• Patentuota 100% akrilinės dervos sistema
• Išsilaiko konkurencinėje kovoje
• Unikali, mažai blizgi apdaila
• Danga labiau atspari atmosferos poveikiui, dažai nenuteka
• Būna 10 paruoštų spalvų
• Mažesnis įprastinio spalvinimo poreikis
• Lateksiniai (vandeniu skiedžiami) dažai
• Valoma vandeniu ir muilu
• Greitai džiūva
• Užsandarina beicą ant daugelio paviršių
• 15 metų garantija
Saugos frazės
Saugoti nuo vaikų. Neįkvėpti aerozolių. Vengti patekimo ant odos. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą (po kiekvieno panaudojimo). Neišleisti į kanalizaciją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę ar etiketę. Naudoti tik gerai vėdinamose patalpose. Nenaudoti žemesnėje kaip 10oC temperatūroje. Nesušaldyti

© 2023 Linkara, UAB. Visos teisės saugomos.