Semi-Transparent Deck 2500

Muralo Lumber Jacket PUSIAU SKAIDRUS IMPREGNANTAS STOGAMS 2500 SERIJA
Muralo Lumber Jacket Semi-Transparent Deck Stain 2500 Series

Aprašymas
Muralo Lumber Jacket Semi-Transparent Deck Stain yra apsauginis-dekoratyvinis impregnatas mežiui, kurio sudėtyje yra įsikverbianti į paviršių aliejinė derva, biocidai, hidrofobizuojantys priedai, UV filtras (stabilizatorius). Impregantas suteikia mediniams paviršiams ilgaamžę apdailą. Impregnanto danga yra atspari atmosferos poveikiams, tame tarpe UV ardančiam poveikiui, pelėsiui, mechaniniams įbrėžimams.
Panaudojimo
sritys
Tinka impregnuoti naujus, senus ar beicuotus medienos paviršius. Naudojamas stogų, verandų, turėklų, tvorų, prieplaukų, pėsčiųjų takų ir suoliukų medinių paviršių impregnavimui.
Paviršiaus
paruošimas
Nauja mediena:
Nauja mediena, prieš padengiant Muralo Lumber Jacket Semi-Transparent Deck Stain impregnantu, turi būti išlaikyta 4 savaites. Kai kurie dailiosios apkalos tipai gali blizgėti kaip poliruoti. Tai priklauso nuo medienos apdirbimo. Jei nauji medienos paviršiai yra labai lygūs ir blizgūs, reikia juos pašiurkštinti šlifavimo popieriumi arba pavalyti cheminėmis medžiagomis ir sumažinti blizgumą. Muralo atstovai gali patarti, kokia procedūra reikalinga. Impregnuojamas paviršius turi būti švarus, visiškai sausas, nedulkėtas, be teršalų. Siekiant apsaugoti nu pelėsių, visus naujus paviršius reikia praplauti su tirpalu: 1 kvorta buitinio baliklio ir 3 kvortos šilto vandens; leisti tirpalui įsigerti 30 min, po to kruopščiai praskalauti vandeniu ir išdžiovinti.
Dažyta ar naudota (sendinta) mediena:
Prieš apdorojant impregnantu, dažytos ar sendintos medienos paviršius turi būti kruopščiai nuvalytas. Turi būti nušveisti seni dažai ar apiręs pasenęs medienos paviršiaus sluoksnis.
Garu apdorota pjautinė mediena:
Naujos, garu apdorotos pjautinės medienos paviršius turi būti nušveistas metaliniu šepečiu su tokiu tirpalu: 1 kvorta buitinio baliklio ir 3 kvortos vandens, taip pašalinant apsauginį druskų sluoksnį ir pelėsį. Didžioji dalis garu (CCA) apdorotos medienos dar yra “žalia” ar neišlaikyta tinkamą laiką prieš įrengiant, todėl linkusi susitraukti. Tik gaminiai, pažymėti specialiu ženklu (K DAT) “Kiln Dried”, po apdorojimo garu gali labai mažai arba visiškai nesusitraukti. Todėl mes rekomenduojame, kad mediena, neturinti žymėjimo K DAT, būtų išlaikoma 30 parų po įrengimo, prieš impregnavimą.
Spalva
Skaidrus ir 5 sumaišytos spalvos
Išeiga
37 kv.metrai iš vieno galono (3,78 l). Didesnio poringumo paviršiaus padengiamas mažesnis plotas
Naudojimas
Prieš naudojimą impregnantą gerai išmaišyti, kad ant pakuotės dugno nebūtų nusėdusio pigmento. Tai yra spalvos vienodumo sąlyga. Reikia patikrinti pakuočių serijos numerius. Jei skirtingi ir bus naudojami vieno objekto impregnavimui, visas tam skirtas pakuotes reikia sumaišyti tarpusavyje (viename bendrame konteineryje) Taip užtikrinama viso apdorojamo ploto vienoda spalva.
Bandymas:
Prieš pradedant dirbti, reikia padengti nedidelį dažomo paviršiaus plotą, išdžiovinti ir įsitikinti, ar gaunama norima spalva, nes skirtinga medienos rūšis skirtingai nusidažo, ir gauta spalva gali skirtis nuo etalono.

Impregantą gausiai padengti teptuku, voleliu arba panardinant. (apdorotas detales rekomenduojama mirkyti 5 min). Jei impregnantas sunkiai įsigeria, reikia paviršių pašveisti šlifavimo popieriumi ar kitu mechaniniu būdu. Sujungimus ir galus reikia kruopščiai padengti impregnantu. Spalva gali keistis, priklausomai nuo medienos rūšies, todėl rekomenduojamas bandomasis dažymas. Jei įmanoma, impregnuoti pavėsyje. Tiesioginėje saulės šviesoje ir aukštesnėje temperatūroje beicas gali per greit nudžiūti ir galimas sluoksnių persidengimas. Optimali aplinkos temperatūra (+5+32)oC arba (40-90)oF.
Džiovinimo trukmė
Liesti galima po 6-8 valandų. Visiškai išdžiūva per 16-24 valandas.
Savybės ir privalumai
• Patentuota sėmenų aliejaus dervos sistema
• Patogus naudoti, giliai įsiskverbia, ilgaamžis, atsparus įbrėžimams
• Sudėtyje yra biocidų ir UV stabilizatorių
• Apsaugo medieną nuo puvinio ir saulės poveikio
• Maskuojanti formulė
• Sumažina konstrukcijos defektus
Saugos frazės
Saugoti nuo vaikų. Neįkvėpti garų ir aerozolių. Vengti patekimo ant odos. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą (po kiekvieno panaudojimo). Neišleisti į kanalizaciją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę ar etiketę. Naudoti tik gerai vėdinamose patalpose. Nenaudoti žemesnėje kaip 10oC temperatūroje. Nesušaldyti

© 2022 Linkara, UAB. Visos teisės saugomos.