Latex Texture 0300

Muralo LATEKSINIAI STRUKTŪRINIAI DAŽAI M 0300
Muralo Latex Texture Paint M 0300
 
Aprašymas
Muralo Latex Texture Paint yra labai klampūs, pastos konsistencijos dažai, kuriais galima išgauti erdvinę sienų apdailos dangą. Dažus užnešus ant sienų ar lubų paviršiaus, jie nenuteka, nesusėda, išlaiko tokią formą, kokia yra užnešti. Dažų masė lengvai gali būti paskleidžiama, gali išlaikyti bet kokią jai suteiktą formą, gali būti modeliuojama, sudarant charakteringą ir savitą struktūrinį efektą.
Panaudojimo
sritys
Dažai dengiami ant tinkuotų, mūrinių, medinių, sienų plokščių ir kitų įvairių, tinkamų dažyti paviršių. Dažai paslepia plonus paviršiaus įtrūkimus ar kitokius nedidelis defektus, pagerindami senų sienų ar lubų išvaizdą. Storas dažų sluoksnis ant sienų plokščių sudaro tvirtos dangos įvaizdį, labiau, nei įprastinis mūro glaistas, užmaskuoja mūrinio paviršiaus siūlių linijas. Netinka naudoti ant tapetų, taip pat, ant įvairių, vandenyje tirpių medžiagų (pvz. klijų tipo) dangų. Taip pat netinka vartoti ant metalų paviršių, nebent jie tinkamai padengti antikoroziniu gruntu.
Paviršiaus
paruošimas

Dažomas paviršius turi būti švarus, sausas, nedulkėtas, be teršalų, vaško ar muilo plėvelės. Blizgūs paviršiai, norint gauti geresnį sukibimą, turi būti pašiurkštinami šlifavimo popieriumi arba gruntuojami Muralo’s Enamel Undercoater M 563 gruntiniais dažais. Būtina visada įvertinti paviršiaus drėgmę, kad nekiltų padengimo problemų. Prieš dengiant dažais, paviršiaus išdžiūvusių vandens nutekėjimų dėmės turi būti gruntuojamos Muralo 567 Alkyd Primer gruntu. Rūdijančio metalo paviršiai gruntuojami Muralo Rust Preventative Primer.. Pelėsis nuo paviršių nuvalomas metaliniu šepečiu, po to nuplaunamas tirpalu: 1puodelis buitinio baliklio ir 1 puodelis trinatrio fosfato į 2½ galono vandens. Tirpalui leidžiama susigerti į paviršių, po to paviršius kruopščiai praskalaujamas.
Naudojimas
Dažoma teptuku, voleliu ar purškiant
Spalva
Tiktai balta. Gali būti spalvinama prieš naudojant arba paviršius gali būti nudažomas. Prieš dažant gruntuoti nereikia.
Sluoksnių skaičius
Struktūriniai dažai padengia pagrindą vienu sluoksniu
Džiovinimo trukmė
Išdžiūva per naktį. Džiovinimo trukmė ilgesnė negu paprastų lateksinių dažų, nes užnešamas didesnis dangos storis.
Įrankių valymas
Su šiltu vandeniu ir muilu
Išeiga
5-7 kv. metrai iš vieno galono (3,78 l)
Skiediklis
Nerekomenduojamas
Saugos frazės
Saugoti nuo vaikų. Neišleisti į kanalizaciją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę ar etiketę. Naudoti tik gerai vėdinamose patalpose. Nenaudoti žemesnėje kaip 10oC temperatūroje. Nesušaldyti

© 2022 Linkara, UAB. Visos teisės saugomos.