Ultimate Latex Primer 0562

Muralo Ultimate GRUNTAS FASADAMS M 562
Muralo Ultimate Exterior Latex Primer M 562

Aprašymas
Lateksinis gruntas fasadams yra skirtas greitam darbui. Gruntas, pagamintas iš ricinos aliejaus ir modifikuotos vinilacetato akrilinės kopolimerinės dervos, yra labai greitai džiūvantis, puikiai įsigeriantis, atsparus dėmėms, ilgaamžis. Jis gali būti naudojamas prieš dažant aliejiniais, alkidiniais ar lateksiniais dažais. Gruntas idealiai tinka dėmių blokavimui.
Panaudojimo
sritys
Naudojami ant tinkamai nudažytų naujų ar senų medinių, metalo ar mūrinių paviršių.
Gruntas ypač tinkamas medinių, aliuminio paviršių, orientuotų skiedrantų plokščių, bituminio ar asbestinio apkalo, taip pat, čerpių, tinko, plytų betoninių ir kitų mūrinių paviršių dažymui pastatų išorėje.
Paviršiaus
paruošimas
Dažomas paviršius turi būti švarus, nedulkėtas, be teršalų, riebalinių dėmių ar besilupančių senų dažų. Baltų miltelių apnašos, kurios dažnai būna ant betoninių paviršių, turi būti nuvalytos standžiu metaliniu šepečiu. Kreidėjantys paviršiai turi būti nuplauti su standžiu metaliniu šepečiu ir valikliais, ir kruopščiai praplaunami

Nauji ar nedažyti paviršiai:
Rūdijantys metalo paviršiai gruntuojami gruntu Muralo Rust Inhibitive Primer Dėmėti mediniai paviršiai, tokie kaip, kedro, padengiami dviem grunto sluoksniais prieš dažant aliejiniais ar alkidiniais dažais.

Anksčiau dažyti paviršiai:
Grutuojami paviršiai turi būti tinkamai paruošti. Dėmėtų vietų gruntavimui, kur lupasi ar yra pūslėti seni dažai, reikia nušveisti nuo dėmėtos vietos ir 4-6 colius aplink ją senus dažus ir gruntuoti kaip naujus nedažytus paviršius.
Naudojimas
Prieš naudojimą gerai išmaišyti. Dažoma teptuku, voleliu ar purškiant
Išvaizda
Lygi ir matinė. Blizgumas: 5-10, matuojant 60o
30-40, matuojant 85o
Spalva
Balta
Sluoksnių skaičius
Dažniausia pakanka vieno sluoksnio. Dėmėta mediena, tokia kaip kedras, dengiama keliais sluoksniais, kad apsaugotų nuo tanino dėmių atsiradimo, kai dažoma lateksiniais dažais. (Žiūr. Paviršiaus paruošimas dažant naujus ar nedažytus paviršius)
Išeiga
32-47 kv. metrai iš vieno galono (3,78 l). Grubesnių ar poringų paviršių nudažomas mažesnis plotas.
Džiovinimo trukmė
2-4 valandos, esant 24oC temperatūrai ir 50% santykiniam aplinkos drėgniui. Esant žemesnei aplinkos temperatūrai ir didesnei drėgmei, džiovinimo trukmė ilgesnė.
Skiediklis
Dažoma neskiestais dažais. Esant reikalui (purškiant arba esant labai šiltam ir sausam orui), galima skiesti vandeniu iki 0,23 l vienam galonui (3,78 l).
Saugos frazės
Saugoti nuo vaikų. Neįkvėpti aerozolių. Vengti patekimo ant odos. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą (po kiekvieno panaudojimo). Neišleisti į kanalizaciją. Prarijus nedelsiant kreiptis į gydytoją ir parodyti šią pakuotę ar etiketę. Naudoti tik gerai vėdinamose patalpose. Nenaudoti žemesnėje kaip 10oC temperatūroje. Nesušaldyti

© 2021 Linkara, UAB. Visos teisės saugomos.